Our product range includes a wide range of oil spill containment pallets, hazardous spill containment pallets, industrial spill containment pallets, chemical spill containment pallets and liquid spill containment pallets.
₹ 23000 / Piece Get Latest Price
| Construction Material | Plastic |
| Number Of Drums | 4 Drum |
| Sump Capacity | 100 L |
| Grid Type | Plastic Grid |
| Chemical Resistance | Alkali |
| Compatible Container | Drum |
| Drain Facility | Without Drain |
| Pallet Size | 1300×1300 mm |
| Usage Area | Warehouse |
₹ 23000 / Piece Get Latest Price
| Construction Material | Plastic |
| Number Of Drums | 1 Drum |
| Sump Capacity | 100 L |
| Grid Type | Plastic Grid |
| Chemical Resistance | Oil |
| Compatible Container | Drum |
| Drain Facility | With Drain |
| Pallet Size | 1300×1300 mm |
| Usage Area | Warehouse |
₹ 23000 / Piece Get Latest Price
| Construction Material | Plastic |
| Number Of Drums | 1 Drum |
| Sump Capacity | 100 L |
| Grid Type | Plastic Grid |
| Chemical Resistance | Oil |
| Compatible Container | Drum |
| Drain Facility | With Drain |
| Pallet Size | 1300×1300 mm |
₹ 23000 / Piece Get Latest Price
| Construction Material | Plastic |
| Number Of Drums | 6 Drum |
| Sump Capacity | 100 L |
| Grid Type | Plastic Grid |
| Chemical Resistance | Oil |
| Compatible Container | Drum |
| Drain Facility | With Drain |
| Pallet Size | 1300×1300 mm |
| Usage Area | Warehouse |
₹ 23000 / Piece Get Latest Price
| Construction Material | Plastic |
| Number Of Drums | 1 Drum |
| Sump Capacity | 100 L |
| Grid Type | Plastic Grid |
| Chemical Resistance | Oil |
| Compatible Container | Drum |
| Drain Facility | Without Drain |
| Pallet Size | 1300×1300 mm |
Yamin Malik (Manager)
Mahira Malik Enterprises
S-31/71, MK Camp, Okhla Phase-Ii W- Block
New Delhi - 110020, Delhi, India